top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraBNB+

Co připravit před příjezdem hosta? III. díl


Myslíte si, že hostům stačí pouze čisté ručníky, povlečení a základní informace a obytě a okolí? Některým možná ano, ale abyste byli na Airbnb úspěšní a vyhledávání, je třeba daleko více!

Čerstvě řezané květiny v bytě, tím zpříjemníte příjezd hostů a i takováto drobnost Vám zajistí plusové body hned na začátku. Doporučujeme květiny nejen v obývací části, ale třeba i na nočním stolku či v koupelně.

Hosty zajímá Váš život, všem našim klientům proto doporučujeme přidat na zeď fotky ze zahraničních cest a výletů, aby se o Vás něco málo dozvěděli. Bílé a prázdné stěny nikoho nenadchnou.

Připravte si pro Vaše hosty doporučení na zajímavá místa v okolí, která máte rádi a v průvodcích se třeba nevyskytují. Víte o skvělé kavárně za rohem? Výborné těstoviny nebo rybí speciality v blízkém okolí? Tankové pivo nebo neodolatelné drinky pár minut od bytu? Povězte to hostům! Není nic lepšího než osobní doporučení a případně hosty můžete vzít s sebou. Každý ocení, když dostane skvělý tip na dobré jídlo, kavárnu nebo bar.

Rádi čtěte v cizím jazyce? Pokud ano, dejte hostům možnost si o chvílích klidu pročíst nějaký magazín či knížku. Doporučujeme připravit více druhů, abyste se trefili hostům do vkusu.

V několika bytech, o které se staráme, jsme nechali pro hosty čísté papíry či sešity, kam mohou nakreslit či napsat jejich zážitky, poděkování či připomínky.

#airbnb #krátkodobýpronájem #pronájem #propertymanagement #tipy

87 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page