top of page
KONTAKT
SPRÁVA  KRÁTKODOBÝCH A DLOUHODOBÝCH PRONÁJMŮ.
AIRBNB, BOOKING, HOMEAWAY.
 
NĚCO NÁM POVĚZTE. NEBO SE PTEJTE, ODPOVÍME.

Odesláno, děkujeme.

+420 775 364 687

Provozovatel

BNB plus s.r.o.

IČ 07437803

DIČ CZ07437803

O BNB PLUS
PROČ JSME ZALOŽILI BNB PLUS?

Mezi naše záliby patří poznávání nových míst a na svých cestách využíváme především krátkodobé pronájmy na Airbnb. V České republice roste počet nabízených nemovitostí na Airbnb velmi pomalu. Důvodu je několik: obavy ze starostí, neznalost Airbnb či nedostatek času. Po krátkém zamyšlení jsme se rozhodli pomoci lidem tyto problémy vyřešit a nabídnout kvalitní službu, díky které mohou využívat Airbnb bez starostí.​ Naším cílem není jen prevzetí starostí o pronájem za klienta, ale take zvýšení jeho výnosu z krátkodobého pronájmu.

CO JE AIRBNB?

Airbnb je webová služba, která vznikla již v roce 2008. Jejím účelem je zprostředkování krátkodobých pronájmů volných pokojů, bytů či domů převážně zahraničním turistům. Mnoho lidí po celém světě využívá Airbnb k pronájmů svých nemovitostí místo dlouhodobého pronájmu, jelikož se jim to finančně vyplatí. Vše ale má svá proti, je tomu tak i v případě krátkodobých pronájmů, se kterými je spojeno více starostí. Díky službě BnB Plus můžete na své nemovitosti vydělávat více a navíc bez starostí!

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE?
O NÁS

Nejprve společně projdeme vaše představy o přínosech Airbnb. Vymyslíme pro vás úspěšnou strategii, poutavé texty, pořídíme vhodné fotky a zajistíme veškeré dokumenty. V profilu na Airbnb zadáme naši emailovou adresu i telefonní číslo pro komunikaci s hosty. Samozřejmě můžete v systému zadat duplicitně i vaší emailovou adresu, abyste měli každodenní přehled o pronájmech vaší nemovitosti. Na konci každého měsíce zasíláme klientům podrobné výsledky na Airbnb spolu s fakturou za naše služby.

CO VÁM SPOLUPRÁCE S BNB PLUS PŘINESE?

Hlavní přidanou hodnotou této služby je úsporu vašeho času a efektivita. Samozřejmě si můžete vše zařídit sami, ale čeká vás mnoho starostí - od rychlé reakce na dotazy potencionálních hostů, přizpůsobování se času příjezdu a odjezdu hosta kvůli předání klíčů až po řešení akutních problému, kdy se například host ve městě ztratí.​ Dále vám poradíme jak správně nafotit nemovitost, aby hosty zaujala. Neumíte anglicky a bojíte se komunikovat s potencionálními hosty? Nevadí, připravíme pro vás kvalitními texty v cizím jazyce a rádi se postaráme i o komunikaci s hosty přímo. 

bottom of page